Odalar ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz birbirinden güzel odalar

Likya, milattan önce 1400’lerde kurulmuş bir medeniyet. Anlamı; ‘Güneş Ülkesi’. Olympos Lodge, ‘Güneş Ülkesi’nin tam kalbinde saklı bir cennet bahçesi. O cennet bahçesinde, toprağın ve güneşin her an kutsandığı bir sahil oteli… Bu sahil otelinde eşsiz bir bahçeye açılan, mütevaziliğin ve sadeliğin zerafetle iç içe geçtiği 14 oda. Hepsi şık, tertemiz, ışıl ışıl. Klimalı ve kaloriferli, dört mevsimlik…


Standart Oda    konforlu bir çözüm

35 metrekare genişliğindeki bu odamızda çift kişilik bir yatak, banyo, klima, kalorifer, oturma alanı ve balkon bulunuyor. Doğayla bütünleşeceğiniz ve harika bir manzaraya doyamayacağınız bir tatil için Standart odamızı tercih edebilirsiniz.
Loading...

Balayı Odası    yorgunluğunuzu unutun

50 metrekare genişliğindeki balayı odamızda çift kişilik bir yatak, banyo, klima, kalorifer, oturma alanı ve balkon bulunuyor. Neo-klasik bir mimarinin modern çizgilerle buluştuğu bu özel tasarımlı Balayı odamız için erken rezervasyonu öneriyoruz.
Loading...

Deluxe Oda    unutamayacağınız bir tecrübe

70 metrekare genişliğindeki bu odamızda çift kişilik bir yatak, banyo, klima, kalorifer, şömine, oturma alanı ve balkon bulunuyor. Daha ferah bir odada doğayla bütünleşeceğiniz ve harika bir manzaraya doyamayacağınız bir tatil için Deluxe odamızı tercih edebilirsiniz. Erken rezervasyonu öneriyoruz.
Loading...

Super Deluxe Oda    kendinizi şımartın

105 metrekare genişliğindeki bu odamızda çift kişilik bir yatak, jakuzili banyo, ağlayan duvar (dış mekan), açık havada duş, klima, kalorifer, şömine, oturma alanı ve balkon bulunuyor. Daha ferah bir odada doğayla bütünleşeceğiniz ve harika bir manzaraya doyamayacağınız bir tatil için Super Deluxe odamızı tercih edebilirsiniz.
Loading...

Aqua Super Deluxe Oda    siz en iyisine layıksınız

105 metrekare genişliğindeki bu odamızda çift kişilik King yatak, jakuzili banyo, ağlayan duvar (iç mekan), klima, kalorifer, şömine, oturma alanı ve balkon bulunuyor. Daha ferah bir odada doğayla bütünleşeceğiniz ve harika bir manzaraya doyamayacağınız bir tatil için Aqua Super Deluxe odamızı tercih edebilirsiniz. Erken rezervasyonu öneriyoruz.
Loading...

Oda Tipi 15.10 – 14.05 15.05 – 14.10
Standart Oda 150 Euro 225 Euro
Balayı Odası 180 Euro 260 Euro
Deluxe Oda 260 Euro 340 Euro
Super Deluxe Oda 360 Euro 440 Euro
Aqua Super Deluxe Oda 460 Euro 540 Euro
Ek Yatak 50.-Euro 50.-Euro
*Yukarıda belirtilen fiyatlarımıza 2 kişi için oda, kahvaltı ve özel ikramlar dâhildir. Sadece iade edilmez fiyat kategorisi ile rezervasyon yapılabilir.
*Tek kişilik konaklamalar sadece standart odalarda yapılabilir. 30.-Euro indirim uygulanır.
*0 -6 yaş konuklarımız ücretsiz konaklayabilir.
*7 – 12 yaş arası konuklarımız için ek yatakta konaklama ücreti 35.-Euro'dur.
*Balayı çiftleri için ayırdığımız 'Balayı Odası' için erken rezervasyon önerilir.